zpět

"Někdy stačí provést něco bláznivého, abys našel sám sebe."
"Někdy i hledání samo o sobě může být cílem."

co to je?   pravidla   vybavení   motivační povídky   mapa okolí   o šifrách   kontakt  
ČIWAWA0   ČIWAWA1   ČIWAWA2   ČIWAWA3   ČIWAWA4  

O co jde?

Soutěží zhruba čtyřčlenné dobře vybavené týmy. Ty dostanou na nějakém předem daném místě (start) šifru. Ta odkazuje na místo nějaké místo v okolí (ne však dále než 3 km). A toto se opakuje na každém místě znova, až do cíle. Toto je základní kostra, která je obalena pravidly, jež nutno dodržovat hlavně pro bezpečný průběh hry. Obvykle se začíná odpoledne a jde se až do rána. Každý tým může kdykoli skončit. Vyhrává ten tým, který dorazí na cílové stanoviště jako první, ale morálními vítězi jsou všichni, kdož do cíle dorazí. Každý ročník je motivován nějakým příběhem, společné je jen to, že na cestách vás provází vaše věrná ČIWAWA, která vyčenichá stopy, které nejsou všem vždy jasně čitelné.
Hra je inspirována klasickými šifrovacími soutěžemi, jako např. TMOU, Matrix, Krtční norou, Osud, Za nosem, Dnem apod. Základním motem hry je: "Někdy stačí provést něco bláznivého, abys našel sám sebe." Vzhledem k noční povaze hry smí závodit pouze hráči od patnácti let, tzn. hra je určena pro bojovníky velké lóže. Vítězný tým získá odměnu (z pravidla je to originální tričko). Láká vás to? Přijďte prožít nevšední zážitek!


Pravidla hry

Obecné

Zakázáno

Zákazy slouží hlavně pro férový a bezpečný průběh hry, respektujte je prosím.

Povoleno

Nápovědy

Stanoviště

Ukončení hry


Doporučené vybavení

zde je uveden seznam věcí, které doporučuji vzít s sebou.. je možné, že pokud nebudete mít některou z níže uvedených věcí, nepodaří se vám vše vyluštit.

Motivační povídky

Mapa okolí

Pokud se hodláte zúčastňovat pravidelně, doporučuji zakoupit si onu mapu. Pro tvorbu šifer je tato mapa referenční. Jinak je tento výřez barevně vytištěn a nakopírován pro každý tým. Je k zapůjčení na startu.

Něco o šifrování

je dobré vědět něco o zásadách šifrování a přípravě šifer, přikládám proto několik souborů a odkazů:
zde jsou odkazy na stránky tradičních šifrovacích her (nejsou rozhodně uvedeny všechny):


Kontakt

máte-li zájem se zúčastnit, pište na email: hopeciko@seznam.czprosím omluvte kvalitu těchto stránek, jsou teprve v počátečním vývoji a zatím slouží výhradně k informační činnosti
používejte Mozzilu